Umów się na wizytę: 505 443 389


Zobacz jeszcze:

b1

b1

Wybielanie zębów

 

 

 

 

Piękny uśmiech to białe i zdrowe zęby. Wielu Pacjentów zmaga sie jednak z problemem przebarwionych zębów, których przyczyny są bardzo różne od zmian koloru związanch z wiekiem po urazy czy martwice miazgi.

W naszej praktyce oferujemy Państwu najnowsze i najbardziej skuteczne metody wybielania zębów żywych oraz po leczeniu endodontycznym:

  • Technika wybielania domowego tzw nocne wybielanie z wykorzystaniem żelu (5-16% nadtlenkiem karbamidu) zakładanego przez pacjenta na indywidualnie przygotowane szyny.
  • Technika wybielania gabinetowego z wykorzystaniem systemu regenerująco-wybielającego PREVDENT: jest przeznaczona dla pacjentów którzy oczekują natychmiastowego efektu. Umożliwia uzyskanie bielszego uśmiechu w ciągu 2 godzin. 

PrevDent CrWR to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej - 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

 

  • Wybielanie zębów po leczeniu kanałowym tzw. wybielanie wewnętrzne z wykorzystaniem odpowieniego materiału wybielającego.               

                                                                   
                                                                       

                                                      


Sprawdź na mapie gdzie jesteśmy:
Godziny otwarcia

Poniedziałek          8.00 - 20.00

Wtorek                    8.00 - 20.00

Środa                      8.00 - 20.00

Czwartek               8.00 - 20.00

Piątek                    8.00- 20.00

Sobota: po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

Telefony

505 443 389 - rejestracja

504 097 064